piątek, 22 stycznia 2010

Zapraszam na portal Kreatywne Inspiracje!


Serdecznie zapraszam do dołączenia do naszego miejsca w sieci.


Czym jest portal Kreatywne Inspiracje?
To wielopłaszczyznowa strona internetowa, łączy w sobie funkcje galerii, portalu społecznościowego, forum, czatu, bloga, strony z filmami wideo, po prostu taki kombajn "wszystko w jednym".

Po co kolejne miejsce w sieci?
Ufam, iż różnorodność jest wartością, ten portal nie ma na celu konkurowania z jakimkolwiek forum czy portalem, nie ma też zastępować już istniejących społeczności, po prostu to kolejne narzędzie do komunikacji i wzajemnej inspiracji. Ponadto wiele przydatnych możliwości np. funkcjonalna i prosta w obsłudze galeria, czy intuicyjne menu, wszystko w języku polskim, na pewno pomogą wielu osobom rozpocząć publikowanie w Internecie. Nie potrzeba bloga, czy innych kont, wystarczy skrzynka e-mail.

Jak dołączyć?
Kliknij tutaj, a następnie "zapisz się", możesz również kliknąć w różowe pole na górze menu z prawej strony tego bloga. Rejestracja trwa dosłownie chwilę i już możesz zacząć pisać i publikować,

Portal otwarty jest dla wszystkich chętnych, uczestnictwo do niczego nie zobowiązuje. Jest to przedsięwzięcie jak najbardziej non-profit w celach hobbystycznych,dane nie będą nikomu przekazywane.

Serdecznie zapraszam!Brak komentarzy: